REKLAMA NA SAMOCHÓD

Potrzebujesz okleić firmowy samochód? Firma CAN-POL specjalizuje się w tworzeniu grafiki reklamowej na pojazdach różnymi technikami: drukiem solwentowym, cięciem po obrysie, a także technikami mieszanymi. Reklamę możemy umieścić na całej powierzchni samochodu lub na jego wybranych elementach. Wszystkie wydruki na folii starannie zabezpieczamy. Dodatkowo stosujemy laminat, który gwarantuje jeszcze dłuższą trwałość naklejanych elementów.

Przygotowujemy projekty, wycinamy oraz naklejamy materiał na tramwajach, autobusach, samochodach itp. Wszystkie pojazdy wyklejamy folią, która jest odporna na działanie warunków atmosferycznych i trwała. Do grafiki reklamowej wykorzystujemy wydruki wieloformatowe, które dają szerokie możliwości odtwarzania kolorów i wzorów.

Wykonaniem projektu graficznego na Twój samochód zajmie się jeden z naszych profesjonalnych grafików. Z pewnością posiadasz już takie elementy jak logotyp, kolory firmowe, projekty wizytówek czy też ulotek. Z reguły bazujemy właśnie na nich. Pozwala to zachować spójność kampanii reklamowej.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADZWOŃ!

12 656 17 81

TOP