REKLAMY ŚWIETLNE

Firma CAN-POL ma na swoim koncie setki reklam świetlnych wykonanych dla swoich Klientów. W naszej ofercie znajdują się zarówno podświetlane kasetony sztywne oraz z napiętym licem. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać każdą reklamę świetlną, szukamy najlepszych rozwiązań i dopasowujemy koszty produkcji do potrzeb naszego Klienta. Zarówno wymiary, kolorystyka, projekt oraz kształt nie są w stanie nas ograniczyć! W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • Reklamy z ramą aluminiową, podświetlane jednostronnie, dwustronnie w kształcie kwadratu, prostokąta, sześcianu lub innym wg ustalonego projektu. Malowane proszkowo lub w kolorze materiału. Charakteryzują się mocną i trwała konstrukcją pozwalającą na ich zastosowanie w każdych warunkach ekspozycji. Na przykład na elewacjach budynku, dachach, wolnych przestrzeniach. Czoło wypełnione plexiglasem (do 3m dł), płytą kanalikową (do 6m), elastycznym licem (do 20m). Kasetony z elastycznym czołem szczególnie polecamy do długich napisów nawet kilkunastometrowych.
  • Reklamy z tworzyw sztucznych o dowolnym kształcie. Czoło plexiglas wyklejane folią samoprzylepną lub folią z wydrukiem solwentowym. Polecamy również czoło dwuwarstwowe z naklejanymi elementami graficznymi, co daje wyjątkowy i niepowtarzalny efekt kolorystyczny.
  • Reklamy z dibondu (Alucobond). Jest to laminat polietyleno- aluminiowy, który odpowiednio uformowany i wyfrezowany wypełnia się pleksiglasem uzyskując oryginalne efekty.
  • Reklamy z ramką OWZ mające zastosowanie do podświetlania zdjęć, plakatów z możliwością łatwej wymiany podświetlanych materiałów. Stosowane do zaprezentowania ofert np. w bankach, biurach turystycznych itp.
  • Reklamy z wymiennymi panelami do prezentowania informacji np. menu, rozkładu jazdy. Stosowane w szczególności w barach szybkiej obsługi.
  • Podświetlane tablice informacyjne, przydatne do oznakowania rozmieszczenia pomieszczeń.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADZWOŃ!

12 656 17 81

TOP